gospelboiz.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Spy Girl / Geunyeoreul moreumyeon gancheob (...dodany: 27/11/2011

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
27/11/2011
Wyświetleń:
1901
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Lim Gye-sun jest szpiegiem z Korei Północnej wysłanej do Południowej z celem namierzenia Kim Young-kwanga. Używa imienia Park Hyo-jin i pracuje w restauracji z fast-foodem. W dzień pracuje jako kelnerka, podczas gdy w nocy szpieguje. Cho Go-bong zakoch*je się Gye-sun od pierwszego wejrzenia. Daje jej zdjęcia do interentu, co sprawia, że Gye-sun staje się lokalną sławą pośród studentów. Wkrótce jednak odkrywa jej prawdziwy zawód...


Spy Girl / Geunyeoreul moreumyeon gancheob (...dodany: 27/11/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:30 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gospelboiz.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gospelboiz.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.