gospelboiz.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Miasto Słońca (2006) napisy pldodany: 13/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
2304
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Cite Soleil - dzielnica slumsów miasta Port-au-Prince na Haiti. Na niespełna 2 km kw. mieszka blisko ćwierć miliona ludzi. Siły bezpieczeństwa nie mają tu wstępu. W Cite Soleil, najbardziej niebezpiecznym miejscu na ziemi, rządzą zbrojne bandy. Filmowcom udało się dotrzeć do serca getta i opowiedzieć o dwóch braciach, przywódcach gangów ze slumsowej armii prezydenta Jeana-Bertranda Aristide'a. Jeden chce walczyć po stronie prezydenta, drugi chce wolności. Niezwykły film o Haiti, gdzie splatają się drogi gangów, napady zbrojne, miłość, dramatyczne wydarzenia polityczne. Prawdziwa historia ostatnich miesięcy prezydentury Aristide'a.


Miasto Słońca (2006) napisy pldodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gospelboiz.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gospelboiz.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.