gospelboiz.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Willow (1988) LEKTOR PLdodany: 03/03/2010

Gatunek:
Fantasy
Data Dodania:
03/03/2010
Wyświetleń:
2484
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Willow mieszka w krainie karłów, nazywanych Nelwynowie. Pewnego dnia jego dzieci odnajdują nad rzeką małe niemowle. Postanawiają się nim zaopiekować. Jednok niepokój wzbudza fakt, że jest to córka quot;Dajkidówquot;, czyli wielkich ludzi. Okazuje się, że dziecko to ma zapoczątkować koniec panowania złej królowej. Wysyła więc ona swoje oddziały, by znalazły i zabiły niemowlę. Willow przywiązał się do dziewczynki, pokochał ją. Czy pomimo swojego niewielkiego wzrostu uda mu się ochronić Elorę? Będzie mu w tym pomagał Madmartigan (Val Kilmer)


Willow (1988) LEKTOR PLdodany: 03/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:181 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gospelboiz.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gospelboiz.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.